+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37 126
+38 (066) 89 34 540
informflora24.com.ua

Куди доставляємо - Київ (Київська область, Україна) Змінити місто Доставка коштує - 0 грн.


  

Закази в процесі виконання:

Доставка і замовлення квітів по всій Україні - Флора24

   Ми раді вітати Вас на головній сторінці квіткового інтернет-магазину Flora24.com.ua! Ви обрали найкращий портал послуг у сфері доставки квітів та подарунків по Україні! Компанія Flora24.com.ua пропонує Вам швидку та якісну доставку квітів у будь-яке місто України. Ми з радістю виконаємо Ваше замовлення та вручимо обраний букет отримувачу вже за кілька годин після повної оплати вартості послуг. Обирайте необхідний Вам букет та оформляйте замовлення на сайті або здзвонившись з менеджером за номером телефону, вказаним на нашому сайті. 
 
альстромерія 11 шт., флізелін
710 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
499 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
472 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
499 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
471 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
564 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
592 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
619 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
733 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
662 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
707 грн.
   
троянда 9 шт., лента
546 грн.
 
Магазин квітів Flora24.com.ua пропонує Вам широкий асортимент букетів та квіткових корзин, які прикрасять Ваше свято та створять чудовий настрій для Ваших близьких. Ви ще думаєте як здивувати кохану, втішити маму чи привітати колегу? Не зволікайте та скоріш замовляйте квіти та подаруночки, які зроблять веселішим навіть самий сірий і дощовий день! Даруйте радість одне одному, дивуйте, зачаровуйте, дійте, адже не варто чекати особливого приводу, щоб зробити щасливим рідну людину. Робіть перші кроки, а ми Вам у цьому допоможемо.
Обирайте в каталозі букет, який не залишив Вас байдужим, а наш кур’єр доставить його отримувачу у чітко вказаний час за точною адресою. Ви тільки гляньте, яке різноманіття букетів та квіткових корзин представлене на сайті Flora24.com.ua ! Букети з троянд, гербер, тюльпанів, ірисів, хризантем, орхідей, букети з кількох видів квітів, комбіновані з зеленню..! Пропонуємо Вам до квітів ще додати солодкий подаруночок (цукерки або тортик) чи м’яку іграшку. Для самих вибагливих замовників пропонуємо до квітів дозамовити фруктову корзинку. Цей подарунок приємно вразить Ваших близьких, адже він не тільки красивий, а ще й надзвичайно корисний!
Зробити замовлення на квіти та подарунки з доставкою у будь-яке місто України можна цілодобово на нашому сайті. Обирайте букет, який Вам сподобався, помістіть його в корзину та продовжуйте реєстрацію замовлення, вказавши дані отримувача, час та адресу достаки. Оберіть зручний для себе спосіб оплати та зателефонуйте нам після її проведення.
Довіривши доставку квітів саме нашій компанії, Ви можете зовсім не хвилюватись за вчасність доставки та свіжість квітів, адже ми піклуємось про те, щоб Ви залишились задоволеними нашою роботою!